Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mi lehet ez a kis dudorféle...

Ez mi lehet ez a kis dudorféleség az egyik aranyhörcsögömön? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az egyik lány aranyhörcsögömnél kitapintottam a hátsó részénél a hátánál az egyik oldalon ilyen kb. 100 Ft-os nagyságú kis dudorféleséget. Ez mi lehet vajon? Elmozdítható, ha így simizem. Kissé kemény, de nem teljesen kemény. Remélem, semmi bajt nem jelent!

Légyszíves, csak hozzáértők írjanak, hogy mi lehet ez?


2012. máj. 5. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi leírásból nem valószínű, hogy meg tudjuk mondani a baját. Ha van állatorvos a közeledben, esetleg neki megmutathatnád. Sose lehetsz elég elővigyázatos az ilyen pici állatoknál, mert sokszor már túl későn vesszük észre a súlyos problémákat is.
2012. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lorcsi16 ***** válasza:
Ha lejött róla a szőr azon a ponton, és ilyen rücskös, akkor valószínűleg ekcéma, ha pedig csak dudor, akkor bármi lehet, mindenképp menjetek el állatorvoshoz, mert jobb, ha most derül ki ha vmi nagy baja van, mintha megvárjátok, amíg rosszabb lesz.
2012. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

csak én igazából félek az állatorvosoktól, nehogy valami olyat adjon neki amit nem kéne.

Ugyanúgy ott van a szőr, minden más rendben van, csak furcsa nekem ez a kis dudorka. De nem feltűnő tényleg, csak ha nagyon alaposan kitapogatom, akkor érzem, hogy van ott valami.

2012. máj. 5. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Az állatorvos érti a dolgát, ne féltsd tőle a höridet. Attól csak nagyobb baja lehet, ha úgy hagyod, mikor nem is tudod mi az. Meg szerintem te is nyugodtabb lennél, ha kezelné, vagy ha kiderülne, hogy igazából semmi baja :)
2012. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Majd mindenképp felhívom a dokit és rá fogok kérdezni, aztán majd mondd valamit, ha be kell vinnem, akkor beviszem, hogy nézze meg.

Nagyon féltem, ő az egyik kedvenc hörcsögöm! Még csak most lesz 7 hónapos.

2012. máj. 6. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!