Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aki fapelletet használ almozás...

Aki fapelletet használ almozásra, az milyen gyakran takarítja a ketrecet? Mekkora ketrec?

Figyelt kérdés
Illetve igaz az, hogy minél nagyobb egy ketrec, annál ritkábban is kell lecserélni a teljes almot? Én most öntöttem a 70x40-es ketrecembe vagy 3 kg pelletet, ezért érdekel. Egy tengerimalac lakja egyelőre.

2012. máj. 9. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. :) 100x50-es ketrec, 2 dögöcske. Én hetente részeket cserélgetek benne és 3-4 hetente megy tönkre annyira, hogy az egészet kelljen.
2012. máj. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahol ngyon sok a kaki ott cseréld le a tetejét.
2012. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne az EGÉSZ ketrecet almozni?? Pocsékolás... Az elején persze igen, akkor választja ki a sarkot, aztán oda kell rakni a wc-t, és már CSAK a wc-be rakjunk almot, a ketrec többi részébe ne. Így nem dobunk ki feleslegesen sokat, és a nyúlnak is kényelmetlen, hisz nem olyan puha dolog ám a fapelleten elnyúlni...
2012. máj. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Harmadik, az a helyzet hogy tengerimalac(ok)ról van szó, nem pedig nyusziról... :P
2012. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm utolsó... Sajnos a tengerimalacnál nem ilyen egyszerű a helyzet... Itt kénytelen az ember (sok esetben) az egészet cserélni. Csak kíváncsi vagyok, ki hány naponta, hetente csinálja hasonló körülmények között. Mert a kisebb ketrecet hetente egyszer almoztam teljesen újra. De ebbe kétszer annyi a pellet, és ugyanannyi az állatka. :))) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. máj. 10. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja akkor bocsánat, én voltam a figyelmetlen. :) Amúgy szerintem még mindig ott vagyok, hogy forgáccsal almozz, mert az puhább. A malacoknak is van egy kiválasztott sarkuk nem? Mert ha igen, akkor elég oda pellet és a többi helyre forgács. De nem értek a malacokhoz szóval inkább elnémulok :D
2012. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekik nincs. :)
2012. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs ám. :/
2012. máj. 11. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!