Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a törpenyuszim arról, hogy ne ugráljon fel az ágyamra?

Figyelt kérdés

Pár napja ugrott fel először az ágyra és mostanra már folyamatosan ezt csinálja. Ha felugrik azonnal leteszem a földre, de ugyanúgy visszajön.

Valami ötlet, hogyan tudnám leszoktatni?



2012. máj. 10. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
én már annyit elértem ha felállok egyből leugrik de ahogy elfordulok már megint ottvan és már nem egyszer pisilt az ágyamra .. a NEM nálam csak ott lett hatásos hogy van egy kis kerítés az ajtó elött hogy ne mehessek ki és már párszor kiugrott és mikor látom hogy túlra tekinget akk határozottan mondom hogy nem és akkor továbbugrál :D de nagyon makacs állatkák :)
2012. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Makacssággal... :)

Mivel te rendszeresen megfordulsz az ágyban, a nyuszi sejti, hogy jó hely lehet. De mire sikerül kisajátítanod a területet, jó eséllyel te leszel a főnyúl otthon.


Ugri utálja az alkoholos szagú dezodort, ha te bírod, tehetsz egy kísérletet, illetve Ugri a fésülést is szörnyen utálja, viszont fésülni mindenképp kell. Ha már büntetésként éli meg a csóri, megvárom amíg rosszat csinál...

2012. máj. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

juuuj de cuki lehet ..

szerintem ragd be a ketrecébe ha felugrik és ez legyen a büntije

2012. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a ketreces büntivel én is próbálkoztam 1 hétig lehet hogy csak hamar feladtam de nem nagyon vált be csak megsértődött :D most már csak annyit csinálok hogy nem hagyom ott az ágyneműmet az ággyon meg semmi más cuccomat és akkor ha pisil akkor takaritók és ennyi de nem foglalkozok vele és így annyira már nem is élvezi hogy rosszat csinál :) első voltam :D
2012. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!