Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis hörcsögömnek daganat van...

Kis hörcsögömnek daganat van a lábán és a fülében. (? )

Figyelt kérdés
Meddig tud ezzel élni?

2012. máj. 11. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ mennyire van előrehaladva a daganat. Annyi biztos, hogy nem sokáig tud élni vele. (ezt értsd 1 évnél kevesebbre) Nem csak maga a daganat tudja megölni, de ha a daganat is gyengíti a szervezetét, az egyéb, kisebb bajokra is jóval érzékenyebb lehet!
2012. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Max 3 nap! Én nekem is daganatos volt a hörim , és. Elvittem dokihoz, kivizsgálta, és azt kérte, hogy 1 hét múlva vigyem vissza hozzá.

De a doki utáni 3. napra elpusztult!!! Pedig a daganat kicsi volt, és a höri már ezeregyszáz betegségen ment át!!

2012. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ, hogy mekkora a daganat.


Az én egyik aranyhörcsögömnek a háta alján az egyik oldalt van egy pici dudorka, de az orvos még nem tudta megmondani hogy mi az, azt mondta hogy lehet hogy így marad és nem lesz semmi baj, de az is lehet, hogy ez növekedni fog...szóval szerintem amíg nem nagy, nem lehet baj. Bár a tiednek nem túl jó helyeken alakult ki. :( Dokinál voltál már vele?

2012. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ameddig bele nem hal.
2012. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!