Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen festékkel festhetném...

Milyen festékkel festhetném újra az állataim ketreceit, amit ha lerágnak, nem mérgező számukra?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy sokan újrafestették, az állat lerágta és később idegrendszeri problémái lettek miatta. Tudtok valamit, ami biztosan nem veszélyes?

2012. máj. 14. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:

miért akarod visszafesteni?

jó persze szebb, de úgyis lerágják..

2012. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Hát, maximum vmi brutál tartós szinterezést lehetne csináltatni rá, de az elég drága... szerintem jobban jársz, ha úgy hagyod. :)
2012. máj. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit el van már rozsásodva, meg mindenféle lerakódás van rajta. Gondoltam rászánok egy délutánt, lesmirglizem az egészet, aztán átfestem, ha létezik ilyen anyag kereskedelmi forgalomban.
2012. máj. 14. 18:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Olcsóbban meg szerettem volna úszni, mintha veszek új ketreceket vennék :)
2012. máj. 14. 18:36
 5/7 Antispecista ***** válasza:
0%
Szerintem engedd szabadon. :-) Allat nem valo ketrecbe.
2012. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szerintem kapard le a festéket a ketrecről és akkor biztos nem rágják le. Sok sikert!:3
2012. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem érdemes lefesteni!! úgyis lerágják egy idő után és ha meg rossz anyagok vannak bene attól csak rossz lehet. szerintem ne fesd újra!
2012. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!