Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaptam két hörcsögöt, egy...

Kirilla14 kérdése:

Kaptam két hörcsögöt, egy nagy fiút és egy kicsi lányt de a nagyfiú megharapta a kicsit és egy pici vérző sebe van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Arany hörcsögökről van szó, a seb a lábánál van, de jár eszik és iszik, úgylátom jól van..de félek..

2012. máj. 14. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

semmilyen hörcsög faját nem lehet párban tartani!!!

szedd külön őket, és ne szaporíts felesleges!!

2012. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már régen külön vettem őket:) sejtetem hogy össze verekednek de mindenki azt mondta hogy nem fognak.. bár nekem inkább heves ismerkedésnek tűnt amit a pici lány nem dijazott...
2012. máj. 14. 15:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Most hogy jobban sikerült megnézem őt, úgylátom nem komoly... de azért kell vele valamit tennem?
2012. máj. 14. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ha nem súlyosbodik a sebe, akkor ne csinálj vele semmit, szépen be fog gyógyulni az magától. Ha rosszabbodik az állapota, fordulj sztem állatorvoshoz, vagy kisállat kereskedésben az eladótól kérhetnél tanácsot, hogy mit tegyél, de szerintem nem fog rosszabbodni!!!

De addig is jobbulást neki!!!!

2012. máj. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan verekedtek, nem tudtam tőlük aludni se mert állandóan csipogtak! Szét kellett választani őket. De mondjuk amikor a nőstény terhes volt nem verekedtek,sőt akkor se amikor megszülettek. De szerintem is szedd szét őket mert ha lefial kb számíthatsz 6 kicsire is :)
2012. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!