Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy egeret, valószínű...

Találtam egy egeret, valószínűleg mongol futóegér, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Holnap teszek fel képet, elég kicsi még eszik és futkos, utána olvastam de még így is lennének kérdéseim....


Mindenképp kell neki pár? Ha igen Debrecenben hol találhatok, és hogy lehet őket összeszoktatni?

Hogy nevelhető kezessé? Ja és olvastam hogy valakik kiengedik utána hogy lehet megfogni, mert nagyon gyors...joghurtot és túró lehet neki adni fehérjepótlásként vagy csak lisztkukacot...



2012. máj. 14. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol találtad?

Igen, nagyon társas állatok! De ahhoz tudni kellene a nemét... nehogy véletlenül ellenkező neműt vegyél mellé.

Csak ugye ahhoz meg is kell fogni. Nem egyszerű eset :)

Szerezz be neki egértápot. Próbáld meg a kezedet betenni az egérkéhez, csak hagyd bent, hogy szokja. Ezt ismételgesd neki párszor.

A mongik nagyon jó ugrók, a terráriumot mindenféleképpen ráccsal takard be!

Joghurt túl cukros, de a túró mehet nyugodtan :)

2012. máj. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Panelben lakom és a szemétledobó helység sarkában volt...

A farkánál fogva megfogtam nem nagyon ellenkezett, betettem a kis hörcsögszállítómba akkor majdnem meglépett végigszaladt rajtam a hajamban kaptam el....megkérdeztem a szomszédokat a szomszéd folyosót és alul fölül 3 emeletet de senkinél nem hiányzik....

Egereim vannak, azt a kaját kapta meg répát...és szénát.

Egy 3 emeletes hörcsögketrecben van, csak ha pár kell neki akkor nem lesz elég, nem tudom hogy oldom meg, ráadásul hol találok ekkora és ilyen egeret...meg a rágcsálók veszekedésétől mindig félek...:(

Ha úgy van a nemük meghatározása mint a házi egereknél akkor 100% hogy kislány...

2012. máj. 14. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Raksz fel róla képet? :)


Ezt találtam most, Debrecen és tegnapi hirdetés! Ha biztos vagy benne, hogy kiscsaj, innen elhozhatsz mellé egyet, ráadásul ingyen :)

2012. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2012. máj. 15. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne félj a veszekedéstől, ők egerek, igénylik a társaságot. Szépen fokozatosan kell és nem lesz baj.

Egyébként nem lehet, hogy megszökött valahonnan?

2012. máj. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hol találtad a hirdetést?
2012. máj. 15. 09:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj, ne haragudj! :D


[link]


Nagy helyes kis mongi, sok boldogságot hozzá!

2012. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!