Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Éjjelente a hörcsögeim megbolo...

Kirilla14 kérdése:

Éjjelente a hörcsögeim megbolondulnak és ki akarnak mászni, tehetek az ellen valamit, hogyan csillapítsam le őket egy csöppet?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az aranyhörcsög éjszakai állat :)

2012. máj. 14. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Futókerék?
2012. máj. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a baj az , hogy nincs futókerekem, mert nem volt a boltban csak ojan ami már ketrecben van, ketrecre pedig nincs keret.. szóval a futókerékre még várniuk kell..
2012. máj. 14. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem mókuskerék mellett is ki akarnak mászni még azok is akiknek igencsak tágas otthona van. Kirágta a ketrec műanyag részét, ki tud jönni, már azt se tudom mivel ragasszam be, nincs megoldás!!! :(((


Viszont ő soha nem akar kimászni, nem rágja a ketrecet sem, mindig lefoglalja magát, gondolom mert igencsak luxus otthona van, szóval valószínűleg ez rá a megoldás:

[link]


[link]

2012. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gusztustalan ez a két ketrec. Csupa műanyag, sehol egy faág, ami a höri természetes élőhelyére hasonlítana...

Amúgy a kérdésre válaszolva: vegyél neki egy mókuskereket vagy valami olyan hörijátékot, ami leköti.

2012. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én hörim szereti a ketrecét, soha nem rágja, szóval nem gusztustalan, mert ő jól érzi magát benne és ez a lényeg.

Egy mókuskerék nem sokat segít, akkor is rágni fogja a ketrecet és ki akar majd jönni. Nem csak a mókuskerék a megoldás, hanem egy szép otthon ami tágas és jól felszerelt és emelete is van!

2012. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És még az is segít, ha minden nap leteszed vagy 1 órára szaladgálni szabadon a lakásban.
2012. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így igyekszem tenni, jól lefárad szegénykeXD
2012. máj. 16. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!