Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Éllyel mikor egymás között...

Éllyel mikor egymás között beszélgetnek a tengerimalacok, az áthallatszik a másík szobába is?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar ha kicsit zajongnak, jo alvo vagyok, csak nem szeretném ha áthallatszana a másik szobába ahol a szüleim alszanak.

2012. máj. 15. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Talán tanulj meg előbb helyesen írni. Éjjel, esetleg. :P

És igen, áthallatszik.

2012. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Áthallatszik, de nagyon ritkán beszélgetnek éjjel.

Alszanak, mint minden jóllakott malac.

2012. máj. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem legalább este csenben lesznek, mert anyumék ugy tudják, hogy csenben vanak, és alszanak :))
2012. máj. 15. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 9?

Egy kis nyelvtan tanulás nem ártana...


És tényleg csak nagyon ritkán beszélgetnek. Hogyha van előttük széna éjszakára, akkor csendben leszenk, és aludni fognak.

2012. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
bocs, csak elirtam, mást akartam irni :D
2012. máj. 16. 20:05
 6/11 A kérdező kommentje:
vagyis máshogy akartam irni és végül igy maradt :))
2012. máj. 16. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyémek pont éjszakára kergülnek meg! :) Rohangálnak fel-alá! Nem hangosak, persze azért minimálisan hallani lehet, de egyáltalán nem zavaró! Legalább tudom, hogy most jól érzi k magukat! :)
2012. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, igen, bizonyára azért, mert jó érzik magukat ;)
2012. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez malactól függő dolog, ugyanis az enzémek mindigvisongálnak, ha épp előttük van egy halom fű, alma, és minden jó akkor is szinte cseng az egész ház ha valami mozgást észlelnek. Attól függ milyen malackát választassz, nincs olyan, hogy ok este 9 van s a malacok most hallgatnak, és reggel 6-7 körül meg ismét beindülhat az élet. Amügy is a malacok nem alszanak egész éjjel, és nincsenek fenn egéssz nappal. Nappal és éppúgy szunditanak eggyet, mint ahogyan éjjel.
2012. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsánat, elirtam egy-smást!
2012. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!