Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan/mivel fürdethetem meg...

Hogyan/mivel fürdethetem meg a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Van egy új malim de nagyon büdös és pisis a hosszú bundája,szeretném megfürdetni.Ti mivel szoktátok?
2012. máj. 15. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell venni fürdető-felszerelést.Semmiképp ne fürdesd erre szánt speciális eszközök nélkül,mert akkor búcsút mondhatsz az állatkádnak.Ilyen cuccokat a kereskedésben vásárolj!
2012. máj. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ööö... mi eddig mindig a csapba engedett langyos vízben fürdettük őket, és semmi bajuk nem volt tőle. A törölközést már rosszabbul viselik...
2012. máj. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja fürdetni már én is fürdettem a másik malit,kádban engedek annyi meleg vizet hogy neki mellkasig érjen és akkor abban elsétálgat,utána óvatos törülköző és hajszárító.

De az új malac büdös,ahhoz vegyszer kellene.A kereskedő azt mondta hogy csak kutyasampona van,de az kiszárítaná a malac bőrét,inkább babasampont próbáljak.Tapasztalat esetleg babasamponnal nektek?

2012. máj. 15. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
A malacot csak rágcsálóknak való samponnal,vagy kiscicáknak való samponnal,vagy babasamponnal lehet megfürdetni.
2012. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Csakis olyan szappannal amit v állat boltban v bioboltban vettél . Én organic missionos citromfuves szappannal mosdatom, de ez nagyon drága.. mindenképp olyan szappant nézz amiben CSAK gyógynövények vannak, semmi más!
2012. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni webshopokban speciális samponokat rágcsálóknak. A legfontosabb viszont, hogy hetente friss almot kapjon, akkor a bőre/szőre is tisztul.
2012. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TeJézus válasza:
Tengerimalacfürdetővel. Ilyet pedig a tengerimalacfürdető-boltban tudsz venni.
2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!