Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögeimnek van mókuskerek...

Kirilla14 kérdése:

A hörcsögeimnek van mókuskerekük, de egyáltalán nem használják, meg kell tanítani őket rá?

Figyelt kérdés
Nem értem miért nem használják, műanyag, a ketrechez volt.
2012. máj. 16. 17:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Amikor nekem voltak hörcsögeim az enyémek se használták. Ezért úgy döntöttem hogy belerakom és megmutatom neki hogy kell :D Beletettem és finoman meglöktem, de nem durván. Volt hogy sétált rajta, volt hogy kimászott. De az enyémek utána se kezdtek vele semmit így nem is erőltettem. Ez a hörcsögöktől függ. Van amelyik nem szereti.
2012. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én hörim sem szerette. Néha rámászott a tetejére, aztán lefordult róla. mikor másodszor szorult alá ily módon, kivettem a ketrecből.
2012. máj. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól írja: ha nem használja, úgy kell megtanítani neki, hogy beleteszed és finoman meglököd. Nálam ez bevált és már 80 km/h-val száguldozik benne. :D
2012. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt kell ilyenkor csinálni, hogy másfajta mókuskereket kell venni neki.

Az enyémek se szerették a féloldalas kereket ami ketrechez rögzíthető. Vettem nekik egy ilyet és ebben már játszanak:

[link]



Valamint még az is gond lehet, hogy kicsi számukra a kerék, nagyobbat kell venni.

2012. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ha nem használják nem kell eröltetni.Sok sikert!:3
2012. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti válaszoló!

Ez a mókuskerék (az én tapasztalataim szerint) két okból nem jó:

1. Nálam a műanyag mókuskerék 1-2 hétig tartott a hörcsögöknél. Inkább a fémet ajánlom.

2. Ennek a mókuskeréknek a talpa túl alacsonyan van, és ha leteszed a forgácsba, nem tud tőle forogni, szóval azért sem fogja használni a höri, mert nem tud majd benne futni.

2012. máj. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!