Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi árak? Frissek? 5000-nél...

Nyuszi árak? Frissek? 5000-nél ugye nem több egy házinyúl?

Figyelt kérdés
már 800 ft.-ot gyüjtöttem rá és ha nem sokkal több a szüleim kisegítenek :) De ebben az évben mennyibe kerülhet egy?

2012. máj. 16. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért éppen házinyúl?
2012. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, állatkereskedésekben én már 800-300 Ft-ig is láttam! Ám előre szólok, ha lakásban tartod, akkor takaríthatod naponta is, nagyon büdös! Tapasztalatból beszélek, és hidd el, sok energiát vesz igénybe egy nyuszi! Jól gondold meg, hogy akarod-e ;-)
2012. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Naprakész árakat sajnos teljes pontossággal nem tudok írni!Főleg nem a házi nyuszikról!Viszont 5 ezer körül már biztosan kapsz egyet, ami lehet akár lógó fülű-kosorrú, oroszlánfejű, vagy akármilyen amilyen megtetszik!!Viszont kell még ketrec is neki, ami elég húzós áron (min. 10 ezer)van!legalább 100×50-es kell neki!De készíthettek neki ti is!A neten nagyon sok ötletet van ehhez is!Plusz felszerelések a ketrecbe!Szóval az indulás elég drága, de utána már nem olyan vészes a tartása!ÉS NAGYON MEGÉRI!!!!!Rengeteg szeretet képesek adni a kis szőrgombócok! :)

A NYUSZI NEM BÜDÖS!!!!Amíg el nem kezd ivarosodni a pisije és kakija sem büdi, viszont az tény, hogy az ivarosodás megkezdődésekor sűrűbben kell takarítani, mert erősödik a pisi szag!(Én 2-3 naponta takarítom a WC-jét!)De a nyuszi nagyon tiszta állat!És finom illata van!:)

Rengeteg törődést igényel!Naponta minimum 3 órát kell vele foglalkoznod, ki kell engedned hadd szaladgáljon!

De a tartásról is rengeteg infót találsz a neten!Böngéssz és mérlegelj!Ha magadhoz veszel egy állatot, gondoskodnod kell róla!Egy nyuszi elélhet akár 12 évig is!Szóval át kell gondolni, hogy tudod-e vállalni, hogy akár 8-10-12 évig napi minium 3 órát foglalkozol vele, ha beteg orvoshoz viszed, táplálod rendesen, stb....

Ha úgy döntesz kell neked a nyuszi, akkor nem fogod megbánni!És minden jót kívánok neked a nyuszizáshoz!!!! :D

2012. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nyuszimat szeretem, de igenis szagos, baromi sok energiám elmegy rá, és nagyon-nagyon drága a tartása, főleg, ha megbetegszik.
2012. máj. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden nyuszi más. Ahogy vannak büdösebb és kevésbé büdös kutyák is, vannak büdös és nem büdös nyulak is. :) Állatkereskedésben 3000 körül van, de jobban megéri gyűjteni még egy kicsit és tenyésztőtől beszerezni. A kereskedésben lehet, hogy keverék nyulat kapsz, fogproblémákkal.
2012. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi alkudtunk szóv úgy volt 500ft de 800ft-1500ft között találsz már szépeket is az 500ft nyuszi gazdiját ismertük helyi volt úgy engedett
2012. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem az egyik ismerősöm 1000 Ft-ért adja

ha érdekel: [link]

2012. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú, irtó édesek! *.*
2012. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg! 1000 Ft-ért kis házinyulak 1 hét múlva ellvihetőek :)

2012. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!