Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánytartók figyelem! (? )

Patkánytartók figyelem! (? )

Figyelt kérdés
Ez év januárjában kaptam szülinapomra egy lánypatkányt, akkor csak ő volt egyedül az állatkereskedésben, pedig kettőt szerettem volna. Úgy látom eléggé magányos... Ha ugyanabból az állatkereskedésből vennék egy másikat, szintén lányt, bántanák egymást? vagy így, hogy mindketten magányosak összeszoknának? Fehéregérnél így volt, de az másik kategória...

2012. máj. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Összeszoknak, csak fokozatosan ereszd össze őket. Lehetőleg fiatal patkány legyen a másik, 6-8 hetes.
2012. máj. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. máj. 18. 21:50
 3/4 anonim válasza:
Neten könnyen lehet erre tippeket találni. Ha már rég óta van meg neked, akkor megvan a saját területe, aminél nem fogja díjazni ha "betolakodó" érkezik, ezért egy semleges helyen érdemes próbálkozni a bemutatással. ( pl: ágy)
2012. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, én is az ágyra gondoltam, meg előtte a két ketrecet egymás mellé akartam tenni, hogy szokják egymás szagát...

de úgy tűnik később lesz a nagy esemény...

2012. máj. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!