Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen gyorsan fejlődik egy...

Milyen gyorsan fejlődik egy tengerimalac?

Figyelt kérdés
Az állatkereskedésben volt egy aranyos tengerimalac, kb 20 cm volt. Megkérdeztem, hogy hány éves és azt mondták, hogy még nincs 1 éves sem. Igaz lehet ez, mert ha igen, akkor meg szeretném venni.

2012. máj. 17. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz lehet, mert egy kifejlett malac általában 25-30 cm.
2012. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy igaz, mert szeretnék venni tengerimalacot, és ő nagyon megtetszett nekem, kisfiu, és rovödszörü, világos barna szinü.
2012. máj. 17. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megtetszett, akkor azt az Isten is neked teremtette, de ne feledd, hogy a malacok társas lények, nézzél mellé egy fiatalabb másik fiút is!
2012. máj. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja tudom hogy kell neki társ, de fiatalabb nem volt, csak még egy kb ien idős mint ő csak hosszuszőrű, majd még be fogok nézni az állatkereskedésbe és ha hoznak kicsiket, akkor veszek mellé egy kisfiut :)
2012. máj. 18. 13:54
 5/7 A kérdező kommentje:
megvettem:D Spuri lett a neve, de nagyon félös, remélem majd idövel megszeret :)
2012. máj. 22. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Simogasd és sokat beszélj hozzá!

Hamar megbarátkozik.

2012. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van mikor egedi hogy megsimogassam, de akkor is látszik rajta hogy nagyon fél, kivenni meg abszolut de nem tudom, de gondolom kell még neki idö, hogy megszokja hogy itt van még csak 2 napja van nállam :D ha sikerül teszek majd fel képeket vele
2012. máj. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!