Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ilyen marad a görink?

Ilyen marad a görink?

Figyelt kérdés
Egy hete ivartalanítottuk a hím vadászgörényünket...Azóta kétszer olyan játékos mint volt, amint leteszem már rohan és játszik.Nem is tudom rendesen símogatni mert egyből játszani akar. Az ölünkben sem marad meg. Elötte szívesen aludt ölben, játékos is volt de nem ennyire. Sokat rosszalkodik...Ilyen marad? vagy azért késöbb szelídebb lesz?

2012. máj. 17. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:

A hímet nemtudom.


Barátom apjának 2 nősténye volt. Az egyik ugyanolyan maradt ivartalanítás után.


Később a másikat is elvitték ivartalanítani. Kapott a gerincébe valamilyen implantátumot 18ezer Ft-ért (mert az állítólag kevésbé veszélyes). Hazavitték, betették a ketrecbe. Másnap kiderült, hogy nem tud menni. Lebénult a két hátsó lába és úgy kúszott a földön, hogy próbálta húzni maga után. Visszavittük a dokihoz, az én ölemben volt a ketrecben, de akkor már láttam a szemén hogy rosszul van. A doki átsétált vele a röntgenbe, és döglötten hozta vissza.

2012. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hable:azt hormon implantátumnak hívják,ami kezeli a hormon háztartását,így nem engedi túltüzelni,azt nehezen hiszem,h emiatt lett volna gond a gerincével,hacsakrosszul nem teszik be,de még úgyis hihetetlen,amúgy meg a nyakbőr alá teszik be,kb 1-2-3évente kell tetetni újat.
2012. máj. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A miénknek semmi baja..Az egészségével nincs baj.A viselkedése fura, lehet h azért nem hagyja magát megfogni és nem marad meg kézben mert haragszik??..olvastam ilyet.
2012. máj. 18. 13:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy,az egészet kb. 1nap alatt elfelejtik,mintha semmi sem történt volna.Már ivarzott mikor ivartalanítva lett? Lehet h már ilyen hamar kiürültek a szervezetéből a hormonok és már nem egy tüzelő nőstényt keres,hanem játszik.
2012. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már ivarzott igen..most már nem is jelölget annyit.
2012. máj. 18. 17:58
 6/7 lasius ***** válasza:

hable:

Az orvos elszúrta neki, ezek szerint megsértette beadásnál a gerincvelőt...

Na de a kérdésre a válasz. Ivartalan állat sokkal játékosabb és boldogabb, így teát nem haragszik hanem a hormonok ürülnek ki a szervezetéből ami által nem a szexuális fajfentartási ösztönök fogják hajtani hanem a játék és hasonlóak.

2012. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2012. máj. 20. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!