Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán táncolóegerem egyedül...

Japán táncolóegerem egyedül maradhat? A testvére elpusztult

Figyelt kérdés
4 táncoló egerem volt, 2fiú-2lány, az egyik fiú ma elpusztult :( De még nem volt egyedül sose egerem és félek hogy esetleg magányos lenne és emiatt pusztulna el ő is hamarabb. A lányokkal testvérek de ez nem számít mert úgyis lennének picik azt meg nem szeretném. Venni meg mellé nem szeretnék mert őket is próbáltam elajándékozni de nem sikerült, így itt maradtak velem. Mit csináljak akkor? :(
2012. máj. 17. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
de most akkor hány egered van? mert a címből úgy értelmeztem, hogy 1, a szöveg végére pedig úgy, hogy 3. de akkor elvileg nem egyedül van.. vagy tévedek?
2012. máj. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
írtam az elején hogy 2 fiú volt és van még 2 lány de külön vannak nehogy szülés legyen a vége..
2012. máj. 19. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!