Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy 3 hónapos lány tengerimala...

Egy 3 hónapos lány tengerimalac elfogad egy nála fiatalabb tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Holnap veszek még egy tengerimalacot, de félek, hogy összekapnak. És akkor mit csináljak velük?
2012. máj. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokkal fiatalabb nem is igen van, ha ő is még csak 3 hónapos. A kicsi is biztos van 4 hetes.

Egy lányt persze hogy elfogad, ha össze is kapnak, nem tart sokáig.

Összeszoktatni semleges terepen kell, ne a régihez tedd be az újat! Mondjuk a szobában szabadon. Ha összekapnak, lépj közbe! Aztán egy kis idő múlva lehet megint próbálkozni.


A ketrecet takarítsd ki rendesen, ecetes vízzel mindent moss le, cserélj almot, hogy mikor együtt beteszed majd őket, akkor a régi se tudja, hogy az eredetileg az ő területe volt.

2012. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, a legjobb korban van hozzá! De szigorúan csak LÁNYT tehetsz mellé!
2012. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban tartottam tengerimalacokat, akkor különösebben semmit nem értettem hozzájuk, csak tudtam, hogy mit kell neki enni-inni adni (jó fiatal voltam...), szóval én simán beraktam az idősebb srác mellé az újat, és nem bántották egymást, sőt tök nagy barátok lettek, mikor kivettem őket, akkor is mindenhova együtt mentek. :)
2012. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!