Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac vagy törpenyuszi?...

Tengerimalac vagy törpenyuszi? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Két(csak azért kettő mert ugye társaslények) nőstény tengeri malacnak vagy egy törpenyúlnak(neki mondjuk két emeletes) lenne ideálisabb a 80x40-es ketrec? Tudom,hogy nagyobb kéne de sajnos ez a maximum ami elfér.Hörcsögöm már volt, de olyan rövid ideig élnek úgy hogy ez okból kifolyólag IS tengerimalacot vagy nyuszit szeretnék.:)

Köszi a válaszokat!



2012. máj. 19. 20:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tengerimalikat vegyél és szerezz be egy emeletet és úgy már jó lesz nekik(nekem is úgy van),de viszont a nyúlnak nem jó az emelet mert kell hely nekik ágaskodáshoz:)
2012. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Egy törpenyuszinak elég, a malacoknak viszont kicsi.

Én inkább deguknál láttam emeletest, nyusziknál nem szoktak.


Nemrég volt egy törpenyuszis kérdés, (lehet, hogy a tied), ott ketreckérdésre ezt válaszoltam:


Itt egy törpenyuszis oldal, szerintük 40*60 is elég, bizonyos feltételekkel. Keresd meg az oldalon ezt a részt:


"Hogyan rendezzük be a ketrecet?


Egy 40 cm x 60 cm-es ketrec tökéletesen elegendő egy lakásban tartott törpenyúlnak."


Képek is vannak, meg leírás, hogy hogy rendezd be.

[link]

2012. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen én voltam, itt is köszönöm a segítséget. Mindkettőtöknek!:)


Még várom a válaszokat.:)Írjatok.

2012. máj. 19. 21:48
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
A nyuszi nem visít, és őt meg lehet tanítani a szobatiszta legyen amikor kiengeded. Én inkább ezt választanám, de egy nyúlnak kell olyan 100x50x50-es ketrec.
2012. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

hable, látszik, hogy életedben nem volt még malackád...

Csak és kizárólag akkor visít, ha fáj valamije, illetve ha éhes.


Kedves kérdező, szerintem a tengerimalac legyen, hiszen kevesebbet eszik mint a nyúl, és egy 80x40-es ketrecben elfér 2 nőstény kényelmesen emelettel.

Viszont azt tudnod kell, ha a malacot választod akkor MINDIG kell hogy legyen széna előtte, mert az a fő tápláléka, koptatja a fogakat, ill. segíti az emésztést.

Ha van kérdésed, írj privátot!


Itt van egy malacos oldal, érdemes átolvasni, ha malackát szeretnél: www.gemon.ro


Remélem, tudtam segíteni!

2012. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tengericocád legyen! Mivel társas állatok, nem csüngenek rajtad naphosszat, ellenben a nyuszi igen, és sérelmezi is, ha ketrecben van tartva. A nyúl mindent megrág, és baromi sokba kerül! Ezen kívül neki minimum 100x50x50-es ketrecet kell venned.
2012. máj. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ez két tengerimalinak milyen lenne? Nem ilyet fogok venni csak kíváncsiságból.:)

2012. máj. 20. 11:30
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kicsi ez egy nyúlnak.Az emeletre meg nem igazán van szükségük,az alapterület nekik a lényeg,hogy úgy nagy legyen.

Ahogy nő a nyuszi egyre kisebbnek fog tünni ez a ketrec.

Enyémnek 100*50-es van.Már felnőtt nyuszi,ahogy elfekszik benne kb elér a ketrec szélétől a kisházáig.Főleg,hogy ugye be is kell rendezni azt a ketrecet.Akkor már alapból kissebb lesz az egész.

A lényeg:én nem tenném bele.

40*60-ba meg főleg nem..

2012. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Odaírtam hogy tengerimalacnak..:)
2012. máj. 20. 11:52
 10/16 anonim ***** válasza:
Én még az alap kérdésre válaszoltam.Vagy már eldölt,hogy malacot akarsz?
2012. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!