Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám rászoktatni a...

Hogy tudnám rászoktatni a nyuszimat a szénára?

Figyelt kérdés

Most nem nagyon akarja enni csak ha már nincs semmi kajája!

Tudtok segíteni?


2012. máj. 20. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb, utóbb enni fogja.

nekem is hasonló volt, nem ette egyáltalán, de mostanában mindet megeszi. (lehet hogy inkább olyat eszik elsőre ami laktatóbb, és amivel jobban tudja koptatni a fogát.)

2012. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szénánál jobban semmivel sem tudja koptatni a fogát! A széna is elegendő táplálék, ha nagyon nem eszi, kényszerítsd rá, úgy, hogy csak azt adsz neki. Csak, ha eszik, kapjon kevés tápot is. Előbb-utóbb rájön, hogy széna nélkül nincs kaja.
2012. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Miket adsz még széna mellett és mennyit?

Nekem is volt ilyen,levettem a táp adagból és újra szépen szénázott.Olyan is volt,hogy nem izlett neki a széna.Inkább nem evett belőle.Hoztam másfélét és evett.

2012. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Próbáld meg úgy, hogy azt adsz neki, amit hajlandó megenni, és beleraksz neki egy kis szénát. Következő etetésnél kicsit több szénát és kevesebb mást, és így tovább. Így talán megszokja azt is, és megeszi.
2012. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Az a helyzet,hogy már 5 féle szánát próbáltunk,de nem akarja:(Csak magot és leveleket adok neki!!!

2012. máj. 22. 19:23
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek:))Megtaláltuk a legjobbat!!!
2012. máj. 27. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Remélem még elolvasod a kérdésedre a válaszokat. Nekem ugyan az a bajom a nyuszimmal, nem hajlandó szénázni, csak zöldet eszik, még a tápot sem szereti. Neked sikerült visszaszoktatnod a szénára? És melyik fajta vált be? Írd meg légyszi, köszi!
2012. szept. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!