Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény érkezik, Miket...

Vadászgörény érkezik, Miket kell beszerezni az érkezése előtt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 18:05
 1/6 anonim válasza:
0%
Vadászt
2012. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ketrec, alom, itató, etető, WC, berendezés a ketrecbe (bújócsövek, emeletek, játékok, függőágy egyéni ízlés szerint), görénykaja.

Nem mindegy, hogy miből mennyit/mekkorát. Pl. ketrecből is nagy kell neki.

Olvass utána mindennek, mielőtt bármit is megvennél!

Itt egy jó oldal: [link]

2012. máj. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
második! köszönöm a válaszod, utána olvastam mindennek, nagyjából már meg is vettem a cuccokat, csak azért kérdeztem, hogy ne hogy valami kimaradjon :)
2012. máj. 20. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
rakétavetőt.
2012. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami még jó játék lehet:rizses doboz és bújócső:)

Én a helyedben már most telepakolnám a hűtőt hússal:)

2012. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne felejtsd a vitamin pasztát! :D Minden állatkereskedésben lehet kapni cicák számára készült pasztákat (Gimpetet biztos). Minden görci imádja, a jutalmazáshoz is jól jön, és ahhoz is, ha állatorvoshoz viszed és nyugton kéne maradnia a vizsgálat/szuri alatt. Ja, és ha kicsi görényed lesz, készülj fel lelkileg az éles kis fogakra. :D (Csak ne használj kesztyűt! Pár hétig szenvedni fogsz, de meg fog térülni minden fájdalom, mert jó eséllyel egy bújós, játékos kis tündérmanócskát fogsz kapni később ^^).

Játékok közül főleg a csipogósokat szeretik, ebből sokat fog fogyasztani. De a cicáknak készült horgászós játék is jó, amit te is meg tudsz csinálni.

Husi a hűtőbe, ahogy előttem írták, de a biztonság kedvéért vehetsz görénytápot is. Estére én inkább azt szoktam adni neki, vagy ha elmegyünk itthonról a párommal több órára, akkor is célszerűbb, mert nem romlik meg.

2012. máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!