Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon szeretnék egy állatot....

Nagyon szeretnék egy állatot. A hörcsög, a tengerimalac és a kosorrú törpenyúl között gondolkodom. Ti melyiket ajánlanátok? Ha leeht mondjatok érveket és ellenérveket is.

Figyelt kérdés

Tudni kell, hogy 2. háziállatom lenne ékszerteknősök után, illetve az is fontos lehet, hogy lakásban lakom és felelősségtelljes is vagyok (a szüleim is így gondolják).

13 l


2012. máj. 20. 22:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hörcsög:Könnyen tartható,olcsó,kézhez szoktatható,a rossz,hogy kevés ideig él.

Tengerimalac:Barátságos,sokkal tovább él mint a hörcsög,de olcsóbb mint a nyuszi.

Törpenyuszi:Barátságos,okos,drága,szobatisztaságra nevelhető és sokat kell vele foglalkozni.

2012. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Én a nyuszit javaslom. :) Nekem is az van, ragazkodó,aranyos és ha sokat törődsz vele nagyon barátságos lesz veled és sokat tudtok eggyütt játszani.


Nyuszi

2013. márc. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Vera25 ***** válasza:
Nekem van 3 törpe nyulam egy oroszlanfeju torpe,egy mini kosorru ,meg egy szaten kosorru.Imádom oket nagyon okosak,es igenylik a szeretetet,ja es edesek mikor jatszanak.
2013. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Melyik állat mellett döntöttél?:)
2015. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Nickname1215 válasza:
A hörcsög éjszakai állat ezért 8 fele bújik elő. Szobatiszta, választ egy helywt magának ahova végzi a dolgát. Azt 3 naponta, a teljes ketrecet elég hetente.
2015. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Nickname1215 válasza:
Takarítani *
2015. ápr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!