Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig él egy fehér egér?

Meddig él egy fehér egér?

Figyelt kérdés

Van két albínó egerem, immáron 2 évesek, és az egyik tegnap este óta csak fekszik és piheg. Gondolom sajnos már csodát az orvos sem tud tenni,és hát azért elég dagi is. Ha holnapig nincs változás, akkor elviszem az állatorvosomhoz, és a leghumánusabb, ha elaltatom, bár jobban szeretném ha a megszokott helyén inkább elaludna. Szeretem őket, nagyon aranyosak, és nagyon jó életük van, nagy helyük van, játékok, minden...

Szerintetek szép kort élt meg?



2012. máj. 22. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem nagyon élnek 1-2 évnél tovább. Sajnálom :( Ne nyúzd állatorvossal, meg hát szerintem, nem fogja a holnapot megérni szegénykém...
2012. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valoszinuleg a veget jarja szegeny, bar nekem voltak egyiptomi tuskesegereim es az egyik 4,5evesen halt meg, o is csinalt ilyet neha, azutan par nap utan elmult es mintha mi sem tortent volna szaladgalt.. Szegeny masik par honapra ra szinten elpusztult, nem tudta elviselni h elvesztette a tarsat, pedig eg o egy evvel fiatalabb volt, de meg igy is szep kort megelt.. Nem kell orvossal stresszelni, akkor biztos kimulik szegeny hagyd hogy szepen elaludjon ha eljon az ideje...
2012. máj. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen az enyéim is egyszerűen imádják egymást, oda is bújt hozzá a másik, lehet ő is érzi, hogy a társának már lassan közeleg a vég.

Én sem szeretném elmozdítani, úgyhogy inkább hagyom szegénykémet, bár az előbb egy kicsit mászkált, meg egy kicsit rágcsált is sajtos tallért, de nem nagyon eszik, és nem is iszik.

Remélem nem szenved, és nem is fog, csak majd elalszik.

Köszönöm a válaszokat.

2012. máj. 22. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:
még mindig él a kis drága, remélem nem szenved!!!
2012. máj. 23. 19:15
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma reggelre meghalt szegénykém. Nyugodjon békében!!
2012. máj. 24. 10:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Szó szerint felfordult.
2012. máj. 24. 10:21
 7/7 anonim válasza:
Sajnálom! :(
2012. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!