Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kispatkányt keresek! (? )

Kispatkányt keresek! (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok, már egy ideje nézegetem neten a hirdetéseket, de nagy részük régi, vagy már nem aktuális.

Eladó/ajándék kispatkányt keresek (természetesen "házi kedvencként", a jó idomíthatóság érdekében), fehér vagy fekete színben, ha lehet nőstényt, Budapesten.


Ha esetleg neked van egy ilyen állatkád, akkor dobj egy e-mailt a hozzászólásokba!


A válaszotokat előre is köszönöm! :)



2012. máj. 23. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik állatkereskedésben lehet rendelni,ha szerencséd van,helyben kaphatsz. ;)
2012. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár hétben nézelődtem néhány állatkereskedésbe. Elég gyorsan elhajtottak egy olyan válasszal: Nincs patkány. :(
2012. máj. 23. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem van egy lány patim(csuklyás) a barátnőmnek pedig egy hímje és ha sikerül rávennem anyut akk lehet h lehetnek kispatik :) budapedti vagyok én is. Hanyadik kerületben laksz?
2012. máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából Budaörsön lakok, de életem nagy részét Pesten töltöm. A kérdés inkább, hogy te hányadik kerületben laksz? :D
2012. máj. 23. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
19.ker.
2012. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a vaterán láttam egy elvihető fekete fiúpatit)
2012. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most vettem tőle: [link]

Kérdezd meg, lehet, hogy még van kicsi. :)

2012. máj. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!