Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyiket válasszam? Ti melyik...

Melyiket válasszam? Ti melyik mellett döntenétek?

Figyelt kérdés

[link] innen tengeri malac vagy pedig innen: [link]


A második linknél még csak 1 hetesek a malacok akiket kinéztem így még várni kéne 3 hetet és lehet addig el is vinnék őket viszont nagyon édesek. Az első linknél pedig úgyszintén aranyosak és szépek csak már 3 hónaposak és lényegesen kevesebb infót találtam az oldalon.(Bár lehet csak én nem találom az árakat) Ti honnan vennétek inkább?:)



2012. máj. 23. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképpen a 2. oldalról vennék! sokkal megbízhatóbbnak tűnnek, plusz az első oldalon rég volt frissítés! sok sikert és malackodást :D
2012. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2012. máj. 23. 22:52
 3/20 anonim ***** válasza:
Az elsőt válaszd, mert a pepét ismerem, aki Nagymáté Péter néven fut valójában. Ő rendes, meg tök jól el tud mondani mindent a malactartásról, ő mindent tud róluk.
2012. máj. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Bár én már vagy jó 6 éve nem láttam, a pepe régen volt a tanárom egy suliban.
2012. máj. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha lefoglalod a malackát, nem fogják elvinni előled, csak fixre kell mondanod. A fél karom odaadnám egy fajtatiszta us teddyért, de sajnos teltház van nálam, már így is 9 a létszám. Csak akkor lehet másik pocim, ha valamelyikük átmegy a szivárványhídon.
2012. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy. Amelyik tetszik, mindkét hely nagyon jó. :) Egyébként a várakozásnak is megvan az öröme – én már egy hónapja várok a lefoglalt nyuszimra és még mindig van egy hónap, amit ki kell várnom ( a nyulakat 8 hetesen választják). Jó érzés készülni a kis állatra. :)
2012. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet ez alapján választani, a malac nem tömegáru, hogy kép alapján eldöntöm. Minél többet meg kell nézni, látni kell élőben, megsimogatni, aztán az egyiknél rájössz, hogy az a te malac-párod!
2012. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám, ugyanis az én malackáim is onnan vannak :) Még a képük is fent van! Igen, nem nagyon frissíti az oldalt, mert szerintem nem nagyon ér rá! Amikor fent voltunk náluk rengeteg malac volt, és voltak ott fiatalabbak is, mint amit elhoztunk, szóval tutira születnek még, még ha nincs is kint kép! Nagyon aranyos a tenyésztő és segít! Mi azóta többször is hívtuk, ha valami kérdésünk volt!
2012. máj. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha kérdésed van az elcobaya-ról írj nyugodtan! :)
2012. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Vasárnap valószínű megyek az elcobaya-hoz.:)

Dina01 teljesen meg vagy elégedve velük? el tudták mondani hogy milyen ételt kapott eddig a malacka?

egyenlőre ezek jutottak eszembe.

2012. máj. 25. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!