Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatkereskedésben vagy...

Állatkereskedésben vagy tenyésztőtől érdemes törpe nyuszit venni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Tenyésztőtől.
2012. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Az enyém a vásárból van. Egy barátnőm meglátta: decukiiii és fél év után nálam kötött ki. Most két éves, kutya baja. De akkor vett a húgom is, az övé két hónap múlva meghalt. Szóval jobb a tuti.
2012. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha, hosszabb életű nyuszit szeretnél akit rendesen beoltanak, akkor tenyésztő... Nekem 2 nyuszim van most 6 évesek és ők is onnan vannak.
2012. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp tenyésztő.
2012. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, akkor tenyésztő. Biztos vannak jó állatkereskedések is, de én már olyat is láttam, ahol fél négyzetméteren ugrált három nyúl, ivarérett bakok és nőstények együtt. Úgyhogy nagyon vigyázz!
2012. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*Nem három, hanem harminc, bocs, elírtam. :)
2012. máj. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem most azért pontoztatok le, mert a vásárból van a nyulam? Nem én vettem, csak befogadtam. Most tettem volna ki az utcára? A fene érti itt az embereket, itt semmi se jó?
2012. máj. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem is mindig lepontoznak... :( Ezzel sajnos semmit nem tudsz csinálni, ha számít és zöldet adtam. :)


Egyébként nagyon szép tőled, hogy befogadtad, az állatkereskedésben is ki lehet fogni jó nyuszit, csak ott ugye nagyobb a kockázat. Igazán aki tenyészteni akar, annak érdemes tenyésztőtől vennie, hogy biztos legyen a származásában. Mert különben minden nyuszi egyformán tündéri. :)

2012. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :) tényleg rendes tőled h befogadtad
2012. máj. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!