Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögömnek valószínüleg...

A hörcsögömnek valószínüleg tüdőgyulladása vam, de anyu nem engedi orvoshoz vinni pedig látom a hörcsögön hogy fájdalmai vannak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
legszívesebben most azonnal elrohannék az orvoshoz mert nem akarom hogy meghaljon.Próbálok a hörcsögön segíteni amit csak tudok,de nagyon bágyadt és kb negyed óránként megébred.Kattogó hangot ad ki.Mit tegyek?Annyira sajnálom szegényt!!
2012. máj. 24. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
És ha titokban elvinnéd állatorvoshoz, hogy anyukád ne tudjon róla?
2012. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy az lesz.De ahoz pénz is kell.Mennyit vegyek el körülbelül? Mibe vigyem el?
2012. máj. 24. 22:58
 3/17 A kérdező kommentje:
istenem! nagyon szenved.szerintem nem éli meg a holnapot :,(
2012. máj. 24. 23:02
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit vegyél el? Ha nem a saját pénzed, akkor kérd inkább anyut addig, amíg végül be nem adja a derekát, de ne vedd el a tudta nélkül, mert nagy veszekedés lesz a vége!


Egy papírdobozba tegyél forgácsot, esetleg valami rongyot is, vigyél magaddal egy kis tálkát, meg vizet!


Orvostól függ, hogy mennyit kér, általában ezer Ft körül van a vizsgálat, meg pluszba a gyógyszer, vagy injekció.


Vittem én régen a tengerimalacomat pénz nélkül is ügyeletre, nem küldött el az orvos, segített ingyen, de nem minden orvos ilyen!

2012. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Na de a viccet félretéve ha meleg helyen volt tárolva ( szobában ) akkor nem hiszem hogy tüdő gyulladást kaphatott . Ahogy már írták vidd el az anyukád tudta nélkül állatorvoshoz . Az árakat nem tudom mert mindenhol más de ilyenkor már csak ügyelet van úgyhogy drágább de egy hörcsöghöz szerintem elég lehet 2000ft de annyiból 4 db hörcsögöt lehet venni .
2012. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nincs ügyelet maximum holnap tudom elvinni
2012. máj. 24. 23:25
 7/17 A kérdező kommentje:
sziasztok elvittem orvoshoz,aki azt mondta már nagyon öreg,és ö sem tud csodát tenni,és a pici hörcsögöm már a végét járja.Adott neki légzés könnyítő injekciót és azt mondta ha keddig javul az állapota vigyem vissza.de most már teljesen elpilledt és csak fekszik és remeg. Annyira fog hiányozni.Nem telt el ugy nap hogy ne foglalkoztam volna vele. 2 évig minden nap velem volt.annyira hihetetlen hogy egy ilyen pici állatka hogy oda tud nöni az ember szívéhez !!!:((((
2012. máj. 25. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:

22:55-ös vagyok. Akartam is kérdezni, mennyi idős, sejtettem, hogy idős lehet. Sajnálom. Az én hörimnek is ilyesmi tünetei voltak halála előtt, 2 évet élt.

Sajnos túl rövid életűek. :( De vigasztaljon, hogy szép élete volt veled.

2012. máj. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

én azért még nem adom fel.Hallottam lehet venni vitamint amit a vízbe lehet csepegtetni.Nem fog meghalni.

Nem engedem

2012. máj. 25. 14:00
 10/17 A kérdező kommentje:
meg amúgy eszik rendesen,csak gyenge.Kedden visszaviszem a dokihoz és remélem ad neki valamit amitől majd mégjobban leszg!
2012. máj. 25. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!