Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy tengerimalacom, kb...

Van egy tengerimalacom, kb 2-3 hónapos lehet. Eszik a kezemből, iszik, nyalogat, nagyon aranyos, de amikor ki akarom venni a ketrecből akkor visít és szaladgál összevissza. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ja meg még arra szeretnék választ kapni hogy néha,kb félnaponta amikor televan a kajája meg a vize is,el szokott kezdeni visnyogni.Ez mitől lehet?

előreis köszi



2012. máj. 25. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet fél még tőled! Nehezen barátkoznak, idő kell nekik míg megszoknak téged! Egyedül van? Mert akkor lehet, hogy unatkozik és magányos!
2012. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon van egy hangosszótár a malacokhoz!

Hallgasd meg, melyik hasonlít a "visnyogáshoz"!

[link]

2012. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen egyedül van ja és kislány
2012. máj. 26. 06:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még hiányolja a testvéreit ,anyját azt akarja hogy simizd,tõrödj vele,vagy játszani akar vagy takaritsd ki a helyét.:)
2012. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. máj. 27. 06:37
 6/7 anonim válasza:
Nekem is szokott visítani, én azt olvastam, hogy csak megszokásból, mert tudja hogy mi hol van.
2012. máj. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam ha kohogok akkor is elkezd visitani :) nekem a hangomra visit allandoan mert en etetem meg minden es akkor mikor van kajaja akkor is visit nekem :D
2017. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!