Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst éri meg...

Milyen kisemlőst éri meg tenyészteni?

Figyelt kérdés
Ami gyakori kisemlős de nem "500 forintos hörcsög" pl(vadászgörény, csincsilla, törpesün stb.)
2012. máj. 27. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod, egyik se hoz jövedelmet, legföljebb a veszteséget tudod csökkenteni, ha amúgy is tenyésztésfüggő vagy.
2012. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csincsilla!
2012. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?Ugye tudod,hogy a tenyésztéshez sok hozzáértés,jó pár év,tapasztalat,idő és pénz szükséges?Egyiket sem éri meg tenyészteni,sokszor több száz,ezer kilómétert kell(kéne) utazni egy jó tenyész nőstényért vagy hímért és ha tényleg jól akarod csinálni,akkor meg nem éri meg.Sokszor meg inkább minuszba mész..:/
2012. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nyuszit fogok tenyészteni. :) A tenyészállatok már megvannak, rengeteget utaztam értük, rengeteget olvastam róluk és rendesen tervezek gondoskodni róluk. Még nem tudom, mennyit fog hozni, de tudom, hogy sikerülni fog. :)
2012. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyulat ,de kajának valót.
2012. máj. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért? :) A kisállatként tartott nyúl is nagyon aranyos! Nekem ráadásul nem lenne szívem eladni úgy, hogy megeszik! Ezért választottam a törpenyulat.
2012. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aranyos,de most az anyagi oldala a kérdés,hogy mi éri meg.
2012. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, igazad van. :)

Anyagilag az éri meg, ha hús-vagy szőrmenyulakat tartasz, nagyüzemi körülmények között. Persze, ahhoz sok pénz kell, ráadásul a nyúlnak egyáltalán nem jó.


Amúgy hobbiállat-tenyésztésből is lehet pénzt csinálni, de meggazdagodni nem fogsz belőle. Amolyan zsebpénzfélének jó. :)

2012. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!