Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kis hörcsögnek hám? Tapasztala...

Kis hörcsögnek hám? Tapasztalat? (kérlek lehetőleg az írjon aki vett már, köszi )

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minek akarod pórázra kötni?Velük nem lehet sétálni,mert ők zsákmányállatok,ők nem tudnak nyílt ég alatt sétálni,mert félnek és minidg az elbújásra törekednek.Arról nem is beszélve h könnyen agyontaposnád ha ott szaladgálna elötted.
2012. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem vinném ki csak itthon lenne pórázon a lakásba, gömbje is vann csak így csak szabadabban lenne kicsit mert pl a gömbbel csak a parkettán tud lenni mert a szobában nagy részt szőnyeg van és az túl vastag ,így nem tud fölmenni rá
2012. máj. 27. 21:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor nincs vele gond. :) Kicsit nehéz lesz ráadni, de utána megszokja, szerintem.
2012. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, mienk elviselte (kb 2-3 alkalommal volt rajta). De amikor megunta, kibújt belőle. Az a legjobb megoldás, ha építesz neki karámot, amit össze tudsz csukni, ha nincs kiengedve. Ez azért is jó, mert a hám zavaró, viszont simán a szobába kiengedni neki is veszélyes lehet, vagy "csak" bepucol egy szekrény alá, és röhög rajtad néhány órát, amíg azzal szenvedsz, hogy kiszedd onnan. :)
2012. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem fölösleges a hám.

Én leteszem a hörit szabadon a lakásban úgy, hogy minden ajtót bezárok. Csak a hűtő mögé tud bújni, de azonnal ki is jön, mert akkor kell letenni amikor már felkelt és aktív, így nem bújkálni fog, hanem rohangálni! Ha meg netán elbújik és sokáig nem hajlandó kijönni az nagyon ritka, de ekkor én azt csinálom, hogy a kezemmel kaparom a földet, úgy hogy lássa és hallja és húzom el a kezemet szép lassan, ő meg jön utána, mert kiváncsi, hogy mi az. :) Én így csalogatom ki, de szinte sosincs erre szükség, mert kijön magától.

2012. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ de lehet megpróbálom a hámot de szerintetek törpehörire lehet kapni?
2012. máj. 28. 15:12
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze, még egérre is van. :)

Tessék, hörcsög hám:

[link]

Szerintem a törpehörcsög méretére is be lehet állítani.

2012. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ez nem nagy rá?
2012. máj. 28. 15:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Ennél kisebbet nem kapsz. :) Egyébként állítható, úgyhogy szerintem tökéletes lesz neki. :)
2012. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
neked van ilyened?
2012. máj. 29. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!