Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fa ketrec lakkozása?

Hampi kérdése:

Fa ketrec lakkozása?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem bele egy patkány ketrec készítésébe ami OSB lapokból áll és pont hegesztet rácsból. Mivel ez az első ilyen amit csinálok, egyből elgondolkoztam rajta hogy a fát mégis csak védeni kéne a vizelettől és attól hogy a szagok bele ivódjanak. Ezért gondoltam rá hogy a belső részeket le kéne lakkozni, de nem tudom milyet szabad használni ha egyátalán lehet.

#ketrec #patkány #lakkozás #ketrec lakkozás
2012. máj. 27. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
A lakkozás tényleg jó lenne,szerintem bármilyen jó amit fára ajánlanak,de javaslom még a ketrec le linoleumozását,mert szerintem a lakk nem lesz elég.
2012. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Példásul olyat, amivel kisbabák bútorait kezelik? Az övék sem mérgező, mert megrágják. :)
2012. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs hogy itt belekérdezek, de hol vettél ponthegesztett rácsot? és kb mennyiért? én is épp patesznak építeék ketrecet
2012. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én tyúkhálóból csináltam. Ugyanolyan jó, mint a hegesztett rács (bár szerintem még jobban is néz ki :))

Tessék, itt egy példa, ez itt nyulaknak van:

[link]

2012. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csibehálót nem ajánlok!!Az nem jó,könnyen szét tudják szedni,ha megnézed még a képek között is ott van,hogy a nyest szétszedte...
2012. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2012. jún. 1. 01:22
 7/8 A kérdező kommentje:
ott írja miért nem jó a tyúk háló
2012. jún. 1. 01:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi. :P Én a nyuszimat tartom benne, nekem még nem szedte szét. De a nyestről el tudom képzelni.
2012. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!