Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van a törpehörcsögöm farkán...

Van a törpehörcsögöm farkán egy piros dudor (farkához mérten nagy), mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már tervezem, hogy elviszem állatorvoshoz, ha pár nap múlva is ott lesz(már ha anyám nem elkezdi majd, hogy meg sem fogja nézni, mint a madárnál...), de azért kérnék válaszokat, mert én nem tudom, hogy mi az és féltem szegénykémet:(

2012. máj. 28. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megcsípte egy bogár. Az embereknél általában ez nem nagy tragédia, de egy ilyen kisállatnál már annál inkább, szóval úgy járnál a legjobban ha gyorsan elvinnéd kivizsgáltatni a kis jószágot.
2012. jún. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szívesen elvinném, csak anya szerint nem kell, mert biztos ez meg az-.- Nem értem, hogy miért halálos bűn egy szülőnek az, ha a gyerek el akarja vinni a kis állatját olyanhoz, aki ért hozzá-.-
2012. jún. 5. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!