Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyusziról vélemények?...

Törpenyusziról vélemények? Mennyire tudnak hozzádnőni? Barátságosak? Követnek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
törpe kosorrút vagy toy nyuszit vegyek?:)
2012. máj. 28. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát olyan,hogy toy fajta nincs.Így olyan sincs,hogy toy nyuszi.

Egyébként az enyém nagyon barátságos,velem is és az új környezettel is gyorsan összebarátkozott.Idegenektől se tart.Simán odamegy bárkihez aki bejön a szobámba.Követni is követ mindenfelé.Nyuszihoz nagyon lehet kötődni és ő is kötődik a gazdihoz a maga módján.

De szerintem ez nagyon függ a nyuszi személyiségétől.:)Hogy mennyire barátkozik stb..

2012. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

[link]

Itt van egy kis cikk a toy nyuszikról.

Ha nyuszit szeretnél akkor inkább tenyésztőtől hozz.

2012. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

:) Alig lehet elolvasni a sötétzöld háttéren a feketét. :)

Amúgy ne az alapján vegyél nyulat, hogy bújós-e, mert ez nagyon egyedfüggő. A nyulak igazi egyéniségek, nagyon sok örömet okozhatnak a gazdijuknak, ha a gazdi elfogadja őket olyannak, amilyenek. Ezzel nem azt mondom, hogy nem kötődnek a gazdájukhoz, éppen ellenkezőleg, de ha olyan példányt fogsz ki, aki magának valóbb, akkor nem fogsz-e csalódni? Inkább csak a tartás kedvéért tartsd, és ne akkor szeresd, ha hozzád bújik, meg követ. Szeresd az egyéniségéért. Szeresd saját magáért. :) Akkor nem ér csalódás.

2012. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is az tudom mondani, amit többiek: a nyuszi egyéniségétől függ, mennyire barátságos, mennyire kötődő. Én nyulam egy szeretetgép, és nem tudok nélküle lépni egy centit sem. Viszont volt nálam vendégségben még kettő. Az egyik borzasztóan bizalmatlan és félénk volt: megsimogatni sem lehetett, rosszul volt, ha csak közeledtem. A másik meg nem volt ijedős, de annyira öntörvényű, hogy őt meg ezért nem lehetett megközelíteni.
2012. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!