Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miben vigyem a hörcsögöm...

Miben vigyem a hörcsögöm állatorvoshoz?

Figyelt kérdés
pénteken már elvittem egy cipős dobozba amire lukakat csináltam,de teljesen lessokkolódott.Mire odaértem az egyik sarokba aludt.Mibe vígyem? Nem fázik meg?
2012. máj. 29. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Dobozban, vagy befőttes üvegben.
2012. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
befőttes üvegbe??
2012. máj. 29. 15:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, befőttes üvegbe, mert a papírdobozt ki tudja rágni. De persze a befőttes üveg tetejére is kell lyukakat csinálni, hogy út közben nehogy megfulladjon.
2012. máj. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A höri méretű szállító doboz néha egész olcsó.

Annak az oldalán is vannak lukak, amin ki tud szimatolni, így nincs az az érzése, hogy ráomlott az alagút, és most megfog halni...

Illetve höri szagú cuccokkal töltsd meg annyira, hogy egészen el tudja magát ásni benne. (forgács, széna, vagy amivel otthon takarózik...)

2012. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most kell vinnem szerinted honnan szedjek olyan szállitot? raktam bele almát forgácsot meg magokat
2012. máj. 29. 15:52
 6/10 anonim válasza:
Veszel egy nagy befőttesüveget,szórsz bele forgácsot, teszel bele kaját, gyümölcsöt is(hogy otthonosan érezze magát),kifúrod a züveg tetejét és kész.Én mindig így viszem.
2012. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na megjöttem.de megint az van.Szerintem a sok zajtól sokkot kapott.Csak néz magaelé a házikójában.Mit csináljak?
2012. máj. 29. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Én hörcsöggömbben szoktam vinni.

Beleteszem a takaróját is, hogy ha akar akkor elbújhat alá és rakok be neki diót, almát meg ilyeneket, így ha kedve van eszeget.

2012. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Nekem van otthon fémrácsom, azt szoktam a papírdoboz oldalába beépíteni, ha több az állat, mint a szállítóbox.

Nem lehet házikóstól, ágyastól szállítani? Illetve, ha nagyon szelíd, és amúgy is szokott a zsebedben, kezedben szundikálni, akkor valami zsebi szállítást is kidolgozhatsz.

2012. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már nem sokkos:) De még mindig betegeskedik szegénykém:(
2012. máj. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!