Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Na, most melyiket válasszam?

Na, most melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van nekem egy 11 hónapos fiú hullámos papagájom, és szeretnék neki egy társat. oké, a szüleim benne is vannak.

Csakhogy van egy 3 hónapos nyulam (oroszlánfejű törpenyúl és házinyúl keverékű)nagyon szelíd, majd be lesz oltva, és én amiért házi kedvencként tartom, ezért majd e is fogom vinni sétálni.

De apukám azt mondja, hogy őneki nem kell a nyúl, majd vesz a helyére plusszba 5 hullámos papagájt.Tehát akkor 6 lenne a hullámos papagájokból.Csábító az ajánlat, hogy ilyen sok hullámosom lehet, de a nyulamat már nagyon megszerettem, ezért én a nyúlnál maradok.

Ti melyiket választanátok, és miért?

Ja amúgy meg panelban lakunk!!!



2012. máj. 30. 16:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szelíd, akkor biztos nagyon ragaszkodik hozzád.. Ő már a tied, nem lehetsz ennyire szívtelen, hogy akár csak eszedbe jut hogy lecseréled mert nem kell már és lehet helyette 5 papagájod.. Mondjuk lehet a nyuszinak is jobb lenne ha egy szerető gazdihoz kerülne.
2012. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én a nyulat választanám mert igy akkor is maradna 1 nyulam meg 1 papagájom és így semelyik nem veszik el :D
2013. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!