Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vissza lehet még hozni?

KOKO007 kérdése:

Vissza lehet még hozni?

Figyelt kérdés
Volt egy tengerimalacom, de sajnos 4hónapja megdöglött. azt szeretném megtudni, hogy vissza lehet-e még hozni a való életbe?( A fekete mágiát nem díjazom! )

2012. máj. 30. 18:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy vissza lehet ....

Én vissza tudom hozni egy kis abraka dabrával xDDDD



Amúgy meg hol van 4 hónapja az a döglött tengerimalac?

Szekrényedbe tartod egy cipős dobozban?

2012. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Milyen morbid kérdés ez?Ha 4 hónapja,hogy kimúlt vaszleg eltemetted.Ha azt most kiásod nem sok mindent találsz meg belőle.Ha nem temetted el és a fagyóba tetted még ki tudod engedni és teliholdkor áramot vezetsz bele talán újra élni fog...TALÁN!!!!
2012. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted? xD

Amúgy tudtad, hogy ha megeszed, akkor a lelke nem tud átmenni a túlvilágra, hanem a testedben ragad és lassan-lassan átveszi fölötted az irányítást? Ez nem fekete mágia, ez a valóság. xD

2012. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
"vissza lehet-e még hozni a való életbe?" A malac most is a való életben van, csak már nem él...
2012. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet visszahozni. Vegyél egy másikat.
2012. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, hogy vissza lehet.


Kell hozzá:

- 60 dkg sertés karaj

- 15 dkg gomba

- 25 dkg sonka

- 10 dkg velő

- 20 dkg sajt

- 1 fej hagyma

Utasítások:

Sertés karajra pirított gombából, sonkából, velőből épített máglya rakást átsütjük sajttal. Tálaláskor hagyma kelyhet készítünk, alkohollal megtöltjük és meggyújtjuk. Ebből a lángból fog újjászületni a döglött tengerimalacod.


Érdemes teliholdkor végezni a folyamatot, és az is plusz pont, ha már végeztél ezelőtt hasonló dolgokat. A február 29-én születettek mágikus erőt hordoznak, de a női nem képviselői is. Ezen felül az újraélesztés sikerességének valószínűsége lányoknál:

0-10 éves lány: 0%-tól 68%-ig arányosan növekszik a valószínűség az életkorral.

11-15 éves lány: 68-87%

16-19 éves lány: 87-98%

19-26 éves lány: 98-54%

26-32 éves lány: 54%-23%

32+ éves lány: 23%-0%

Mint láthatod, a tini lányok különösen fogékonyak a boszorkányságra. Ezt hívják "pubertáskori panaszoknak".

A fiúk esetében:

0-10 éves fiú: 50%

11-15 éves fiú: 50%

16-19 éves fiú: 50%

19-26 éves fiú: 50%

26-32 éves fiú: 50%

Ezeket csak bonyolult, nehezen kiszámítható egyenletekkel tudták kiszámolni, ezért igen későn került nyilvánosságra, miután a lányok egyszerűen megjegyezhető számadatait már évtizedekkel előtte publikálták.


Ezen kívül természetesen vannak kevésbé ismert, népszerűtlenebb módszerek is, mint egy nekromanta lefizetése, illetve Uri Gellerrel vagy Fekete Pákóval is megbeszélhető a dolog. Figyelmedbe ajánlanám a legjobb barátodat, a Google-t, ahol érdekes dolgokat találhatsz az egyiptomi macskákról is. (hidd el, ők még mindig köztünk rejtőznek!)

És szerintem a tengerimalacod is jó tippeket tudna adni, ha sikerülne vele kapcsolatba lépned.


Sok sikert! Írd meg, hogy sikerült a szertartás!

2012. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20:29 Lilahagyma is jó, vagy szaladjak le vörösért?
2012. máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok tanácsot!

Ahogy már kérdeztétek is, hogy hol tároltam a 4 hónap alatt, hát elárulom. Becsomagoltam egy TESCO- s zacskóba, és beleraktam a párnahuzatomba, hogy ne érezze halála után tőlem távol magát. Az első hetekben nehéz volt a szag miatt, de a szeretetben nem számít ez...:)

Azért szeretném újra az életbe hozni, mert már nagyon töri a csontja a nyakam.Szó szerint kikezdte.

Na meg egyik éjjel a lábszárcsontjával a számba ébredtem... Szegény mit gondolhatott??? ( erre is várok válaszokat )

Megpróbálom újraéleszteni a legközelebbi teliholdkor.

Arra lennék még kíváncsi, hogy: ugye én fiú vagyok szóval 50% az esély, hogy sikerül. Ha a barátnőm ott lesz és nézi, akkor nő a siker valószínűsége???

Előre is köszi!

2012. máj. 31. 09:55
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát persze! De csak akkor, ha oltáron szakszerűen feláldozod, és a tengerimalacot meglocsolod a vérével. :D
2012. máj. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

3.válaszoló:

Akkor azért van annyi marha a földön...

2012. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!