Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehöri vagy Aranyhöri?

Törpehöri vagy Aranyhöri?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Elsőnek egy dzsungáriai törpehörit néztem, de az lehet, hogy túl kicsi? Mit gondoltok?

2012. jún. 1. 18:12
 1/8 klopusz ***** válasza:
68%

Igazad van, az lényegesen kisebb. Élettartama általában két év. Nagyon aranyos, könnyen kézhez szoktatható.

Az aranyhörcsög nagyobb, más színekben létezik. Élettartama nagyjából három év. Szintén barátságossá tehető és mérete miatt talán nem fél az ember annyira megfogni. Ezzel szemben az aranyhörcsög bizony büdösebb állatka, gyakrabban kell takarítani.


Nekem speciel a dzsungáriai tetszik jobban. Ilyen volt a lányomnak, gyerekkoromban pedig nekem volt aranyhörcsögöm három is :-)

2012. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Én az aranyhörcsögre szavazok, szerintem ők aranyosabbak, meg legalább van mit fogni rajtuk. :)

Jaa, és nem büdösek, csak megfelelően kell takarítani! A pisis almot naponta ki kell szedni, mert sokat pisilnek és mindig ráhalmozni arra a sarokra forgácsot.

2012. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
68%
Törpehörcsög.Ha párban akarod őket tartani akkor ezek jobban megfelelnek.De náluk is előfordulnak verekedések.A dzsungáriai a legjobb.Nekem is olyan van.
2012. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Én is ezen gondolkodom:)

Asszem dzsungi lesz nekem.

Olvasgass utána a neten, én rengeteg höri oldalt nézegetek.

2012. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem dzsungi lesz! Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 3. 08:45
 6/8 anonim ***** válasza:
A legbarátságosabb hörcsög:a dzsungáriai törpehörcsög.
2012. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is Dzsungi van 2 napja vettem kereskedésből és amikor kézből etetem belemászik a tenyerembe! :)
2013. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az aranyhörcsögök sokkal barátságosabbak, kevésbé harapósabbak, mint a törpehörik! Ennek ellenére azt vedd, amelyik jobban tetszik! :) Esetleg még nézd meg a mongol futóegereket!
2013. ápr. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!