Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy tengerimalac vajúdik,...

Ha egy tengerimalac vajúdik, az hogyan nyilvánul meg?

Figyelt kérdés
Például húzza e a hátsóját, vagy csinál e úgy, mintha "nyomna"???
2012. jún. 1. 20:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Szegénykém nagyon terpeszkedik, össze vissza mászkál és helyezkedik, de terpesztve!!! És néha elnyújtózik.... Arra gyanakodtam, talán szorulás, de az kizárt mert répalevelet és zsenge kukorica leveleket kapott tegnap is meg ma is. Bár elég sokszor.... De ez inkább meghajtaná mintsem szorulást okozna, nem?
2012. jún. 1. 21:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt mellette fiú malac? Ha volt, a válasz egyértelmű...és még inkább az lesz, ha pár óra múlva világra jönnek a kicsikék. :)
2012. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, volt, de sajnos meghalt március-április környékén. Ez a malac, amelyik vemhes, most 5 hónapos, és azt hittem mindeddig, hogy fiú. Ugyanis nagyon nehéz volt megállapítani a nemét! Jelenleg ápolgatom őt, még egyelőre nem szült meg. :) de már várom, mert így legalább lesz társa.
2012. jún. 3. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha már ennyi ideje vajúdik, az nagyon nem jó! vidd orvoshoz, lehet, hogy problémái vannak és segítségre szorul! Mindenképp mutasd meg orvosnak!
2012. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia!Most az a helyzet, hogy szemmel láthatóan jobban van, már megvan fészke is ha jól látom. :) Szerintem csak fájásai vannak neki. Remélem.

Nagyon aggódom miatta, hisz ő az egyetlen malackám, nem akarom elveszíteni.

Holnap valószínű elsétálok vele az állatdokihoz.

De az ugye nem kerül pénzbe, hogy vet rá egy pillantást?

Sajnos nincs pénzem, úgy meg nem akarok elindulni, hogy utolag kiderül hogy fizetni kell...

Idővel írok a fejleményekről, remélem egy két nap elteltével már azt írhatom, hogy megellett és makk egészséges a kicsi(kel)vel együtt!!! :)

2012. jún. 3. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, én is remélem, hogy minden rendben lesz. :) A dokival kapcsolatban nem tudom, hogy kér-e a vizsgálatért pénzt. Esetleg a szüleiddel megbeszélni? Bár szerintem egy állatbarát orvos csak nem kér pénzt azért, hogy tanácsot ad. :) Ha meg valami kezelésre lenne szüksége, akkor szerintem legyen nálad valamennyi pénz, hogy ki tudd fizetni.


Remélem minden jól alakul majd!

2012. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most olvastam egy két kérdést, tengerimalaccal kapcsolatban, de más témában. Azt írták 10ezret is elkérhetnek, nem semmi.

Itthon megteszek mindent ami tőlem telhető, hisz nagyon szeretem. Minden esetre szeretném elvinni, biztosra menni.

Szüleim... Hát ők ezt a malac-tartást nem igazán támogatják, mármint anyagilag.

Még meglátom hogy alakul a mai nap meg a holnap délután. :)

2012. jún. 3. 19:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, nagyon remélem én is, hogy minden rendben lesz. Na megyek is megsimogatom egy kicsit. :)
2012. jún. 3. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben van vele? :)
2012. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hogy van?:)
2012. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!