Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok félősek?

A tengerimalacok félősek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kicsit, főleg ha idegen környezetbe kerülnek.

De nagyon hamar megbarátkoznak mindennel.


A hirtelen zajoktól viszont nagyon meg tudnak ijedni!

2012. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
meddig tart míg megszelidűlnek?
2012. jún. 2. 12:37
 3/7 juca0105 ***** válasza:
Nálunk kb. 1 hónap volt az első malacnál, a másodiknál pedig kb. 2 hét. Van társa? Mert, ha nincs legyen!
2012. jún. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,félősek,mivel préda állatok és csak meneküléssel tudnak védekezni (leghatékonyabban) Idő kell,mig rájönnek,hogy az ember nem bántja őket,nem kell menekülni. De ha megszelidül is mindig ijedős marad. Nálam 1,5 hónapja van egy fiatal lány,de még mindig nagyon félős és ijedős.
2012. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen,ha idegen van a közelében.
2012. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem van 2, és az egyik állati beszari, a másik pedig lusta. de én így szeretem őket! ;)
2012. jún. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilla0510 válasza:
Ha idegen helyre kerülnek igen. De hogy szelídebbek legyenek célszerű venni nekik egy öregebbet. De nem nagy baj az sem ha nem veszel neki csak nehezebben szelídül meg.
2014. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!