Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacok mennyi...

A tengerimalacok mennyi idősen lesznek nyugodtabbak, lustábbak?

Figyelt kérdés
Én malacom nagyon hiperaktiv,igaz még fiatal,de mikorra lesz nyugodtabb? Nem ilyen rohangálós?
2012. jún. 2. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A miénk 5 éves, olyan, mint fiatalon. Ha leteszed, ott marad. Ritkán aktív. Pont a tiéd ellenkezője.
2012. jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
személyiség kérdése :)
2012. jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora ketrecben él vagy mekkora az a hely ahol tartod. Enyémnek jó nagy helye van egy külön részen van a nappaliban jó a mozgáshelye. Egy kis polc maradványaiból csináltam a helyét és jól, érzi ott magát. Ha kiveszi a barátnőm akkor nyugodt. 3 éves malacról van szó. A társa 1 év körüli az még elég hiperaktív de ha szabadon engedjük ki akkor elég nyugodt tud lenni.
2012. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyedtől függ.Az én 4,5 éves malackám mindíg is nyugis volt, bár kiskorában aktívabb.A másik malacom aki még csak 10 hetes igen idegbajos, folyton mászkál, ugrál.a nagy meg csak lesi, néha beszáll ő is az ugrándozásba, de már nem olyan aktív.
2012. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!