Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat elkeríteni/elriasztani...

Nyulat elkeríteni/elriasztani valahogy?

Figyelt kérdés

Nyulat mostanában kiengedem a kertbe, viszont mindent lerág, és van, amit nem kéne, van valamilyen szer/növény vagy bármi, amivel mondjuk egy területet valahogy "védetté" tehetném a kert egy részét?

Kerítéssel nem akarom elkeríteni, ezen kívül minden megoldás érdekel.



2012. jún. 2. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem nem létezik ilyen szer . Egyébként a nyulakat ketrecben szokták tartani .
2012. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem ott tartom, így neki is nagyobb a szabadság, biztos jobban érzi magát, megszökni nem tud, jó ez így mindenkinek (kivéve, hogy megrág pár dolgot amit nem kéne, de akkor majd kerítéssel elkerítem).
2012. jún. 2. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát más megoldás nincs is,csak az,hogy elkerítesz neki egy részt.
2012. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél olyan erősebb drótból készült ketrecet, aminek 4 oldala és teteje van, de jó nagyot, legalább 1,5-2 m2-eset. Tedd alá a nyulat és akkor ketreccel együtt mindig arréb tudod vinni oda, ahol még nem "nyírta le a füvet". Mi is így csináljuk.
2012. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
-.- Minek ír ide olyan,aki nem tudja elfogadni/felfogni,hogy nem mindenki tartja csak fogyasztás céljából?
2012. jún. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Szegény kérdező, különösen sok hülyét fogott ki.. :D Aki a ketreces tartás mellett érvelt? éljetek ti is egy kis dobozban egész nap. Aztán lőjenek fejbe (bumm). :D Majd meglátjuk, mit szóltok.


Kérdező: azt ajánlom, hogy kerítsd körbe, mert különben nagy eséllyel elveszik és az egész kertet nem tudod nyúlbiztossá tenni. Iszonyú gyorsan kiássa magát, nagyon vigyázz!


Csak a kerítés a megoldás, a nyulat az ösztöne hajtja, hogy egyen meg mindent.

2012. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

" Aki a ketreces tartás mellett érvelt? éljetek ti is egy kis dobozban egész nap."


Csak úgy mellékesen:

[link]

[link]

2012. jún. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Az,hogy ketrecben van mikor a gazdi pl nincs otthon nem jelenti azt,hogy nem kell sosem kiengedni onnan.
2012. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen én is így értettem. Minél több időre kiengedjük a nyuszit, annál jobb. Egyes házakban a nyuszi teljesen szabadon mászkálhat, csak este megy be a ketrecébe (vagy egyáltalán nincs is neki). A kertbe viszont nem lehet szabadon tartani.
2012. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerítsd el azt a részt! És ne hagyd felügyelet nélkül, sosem tudhatod mikor jár arra egy kóbor macska, csúnyán megsebesítheti.
2012. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!