Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem rég egy féléve sincs hogy...

Nem rég egy féléve sincs hogy vettem egy höri . Már volt na térjünk a lényegre milyen változatos ételt adhatok neki? És egyszer véletlen levágtam a bajszát lesz baja?

Figyelt kérdés

2012. jún. 2. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hogy lehet véletlen levágni a bajszát?

Mit terveztél?

2012. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
te google fordítóval írtad ezt, vagy mi?!
2012. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért???? Lessz baja
2012. jún. 2. 15:36
 4/14 anonim válasza:
persze hogy lesz baja! mit kondoltál? ez olyan mintha levágták volna véletlenül az ujjadat!!!!!!!!!
2012. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1.próbálj már értelmes mondatokban beszélni

2. hogy kerültél egyáltalán egy ollóval a bajsza közelébe?

2012. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,szerintem kérdezz meg egy állatorvost.
2012. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az írásodból és a bajuszos történetből ítélve nem lehetsz több 10 évesnél...


Változatos étel? Hát még mielőtt csokit, gumicukrot, kutyakaját, rántott húst vagy ilyesmiket adnál annak a szerencsétlen állatnak a sok eszeddel, inkább szólj anyukádnak hogy vegyen répát, salátát, almát neki. Illetve az állatosnál lehet kapni ilyen joghurtos-gyümölcsös drazsét (nem, te nem eheted meg...) ami mellesleg tele van hasznos vitaminnal és ásványi anyagokkal, jót tesz a hörcsögnek.


És ha most azt írom, hogy nem lesz komolyabb baja a hörcsögnek attól, hogy levágtad a bajuszát, akkor most mész és levágod a többit is? Vagy netán leborotválod a szőrét? Most már értem, miért nem akarnak a szülők a kisgyerekeknek állatot venni...

2012. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 intrepid ***** válasza:
Az lesz a paja, hoyg kinő urja a pajuzsa!
2012. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen 10 évas vagyok és próbállok vigyázni rá és szokatam anyának mondani hogy vegye répát és nem gumicukrot adok neki meg ijesmit azt szeretném megtudni hogy lehet e adni epret mert a kertben terem
2012. jún. 2. 16:06
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen 10 évas vagyok és próbálok vigyázni rá és szokatam anyának mondani hogy vegye répát és nem gumicukrot adok neki meg ijesmit azt szeretném megtudni hogy lehet-e adni epret mert a kertben terem .
2012. jún. 2. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!