Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel almozzam a nyulamat?

Mivel almozzam a nyulamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a mindennap takarítom a nyuszi WC-t, de szerintem a faforgács nem jó mert gyorsan elázik és utána már nem sokat ér. Mivel nem szeretném félnaponta takarítani, tanácsot szeretnék kérni valami jobb minőségű alomhoz, és hogy azt hogyan használjam. Előre is köszönöm.

2012. jún. 3. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Fapellet a legjobb
2012. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én sima macskaalmot veszek. Szépen beszívja a vizeletet, és nem lesz tőle nedves a lába.


A ketrecében kb 4-5 naponta szoktam cserélgetni mert csont száraz neki... Minden nap 6 óra a minimum, hogy kint van a lakásban, ezért van neki külön WC-je, amit mindig használ.

2012. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fapellet.A forgács borzalmas,most nekem is csak az van.:/
2012. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fapellet. Az ásványi alapú macskaalommal az a baj, hogy elég valószínű, hogy beleeszik a nyuszi (tisztelet a kivételnek). Olcsón fatelepről tudsz beszerezni. Ha pesti vagy, menj fel a törpenyulas oldalra, a fórumok között találsz egy olyat, ahol valaki fapelletet árul.
2012. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hülyeség válasza:
Alommal
2012. jún. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!