Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt a hörcsögöm és már...

Meghalt a hörcsögöm és már most félek attól milyen lesz majd szeptemberbe nélküle suliba menni?

Figyelt kérdés
nem szeretem ha valami változik,mert félek nem találom fel magam.Nagyon kötödtem hozzá,mert ez a két év nekem nagyon kemény volt és ő ott volt nekem.Előtte egy évvel a kiskutyám halt meg,azelőtt pedig a másik hörcsögöm. Félek milyen lesz a nyár nélküle.Úgy kötődök hozzá mint egy emberhez.Mit tegyek?
2012. jún. 3. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress barátokat, azok tovább élnek.
2012. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
vannak barátaim,de attól még ugyanúgy rossz
2012. jún. 3. 15:14
 3/7 A kérdező kommentje:
mindig arra gondolok hogy egy hete még ittvolt.Nyáron is erre fogok gondolni.
2012. jún. 3. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom és részvétem :( A fájdalom sosem fog elmúlni, csak enyhülni, de próbálj meg boldog gondolni rá, és hogy te mindent megtettél, hogy jó élete legyen :) Szerintem ha már kicsit gyászoltál és valamennyire sikerült kiheverned (bár tudom, hogy teljesen nem lehet) vegyél egy másik állatkát, ami segít jobban enyhíteni a fájdalmadat. Akár egy hörcsögöt, de akár egy olyan állatot, ami hosszabb életű (például tengerimalac, nyúl), és gondolj rá mindig szeretettel, most már a szivárványhídon túlról figyel és futkározik boldogan a többi hörcsöggel :) :)
2012. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Granulátum ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, vagy barátkozz emberekkel.
2012. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mii?? Minek??
2012. jún. 4. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nyugodtan gyászold meg szegényt az ártani nem árt! aztán ha már úgy érzed hogy kellően .. meggyászoltad szegény állatkát (én is csak ezt tudom javasolni) vegyél egy másikat <:) vagy egy pár egyiptomi ugróegeret ^^ azok nagyon aranyosak... és hidd el ő már egy jó helyen van :)
2012. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!