Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen almot tegyek degu alá?

Milyen almot tegyek degu alá?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni a faforgács és a kukoricacsutka alom között. A faforgács ugye olcsóbb, de azt mondják nem valami jó a vízmegkötő képessége, és a szagokat sem fedi el. Ti mit tesztek a degutok alá?

#degu #faforgács #alom #kukoricacsutka alom
2012. jún. 3. 15:06
 1/5 Turbo0111 válasza:
Nekem is volt degum és én faforgácsot tettem alá és semmi baja nem volt.Hetente 2-3-szor cseréltem.A szagokat is jól elfedte.
2012. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a legjobb a fapellet alom, telljesen megkoti a szagokat, nekem patim van, es sosincs semmi szaga. Freshnapfbe lehet venni nem is draga, asszem olcsobb mint a csutka, es sokkal jobb
2012. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Második, a pellet nem volt túl kemény az állat lábának?

2012. jún. 3. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Csutka alom, vagy fapellet, ahova pisilnek, és papírzsepi- széna ahol alszanak. Persze forgácsot is rakhatsz a pellet tetejére, ahogy tetszik.

A lényeg, hogy legyen egy nedvszívó réteg benne.

2012. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy a ketreced, és jól almozol 2 hét után se a szagok miatt kell takarítanod, hanem illendőségből.
2012. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!