Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan lehet kialakítani...

Hogyan lehet kialakítani terráriumban (nincs tető) egy emeletet?

Figyelt kérdés

sokan írják hogy jó az emelet de ezt nem értem hogyan.és igen ,terráriumban

valaki aki tudja írjon!!!:)



2012. jún. 4. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. Plexi és szilikon segítségével.
2012. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
eddig értem,de úgy nemtudom hogy hogyan lehet azokat rögzíteni a terráriumban
2012. jún. 4. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Arra van a szilikon.
2012. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elmagyaráznád hogyan lehet belerakni úgy hogy biztonságos legyen?:)
2012. jún. 5. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
A szilikon az a ragasztó,azzal bevonod a plexit majd hozzá ragasztod az üveghez és megvárod míg megszárad..
2012. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és kb. mennyibe kerülnének így együtt?
2012. jún. 6. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én anno a teknőseimnek csináltan így kijárót,de mivel minden volt itthon ezért nem tudom.
2012. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy egy fillért nem költöttem rá!

Van egy nagy, 80 literes akváriumunk, ami elég magas, szóval gondoltam bővítem a hörcsögöm életterét a következő módon: Mázlimra a téglalap alakú virágalátét teljes mértékben ugyan akkora mint az akvárium szélessége, így az alá lefűrészeltem két ugyanakkora lécet, azt odaragasztottam az akvárium két oldalához, majd erre jött a virágalátét, amit szintén két helyen megragasztottam. Ezzel megvolt az emelet, de ugye oda még fel is kell jutni. Ezért kivágta egy darab kartont, arra ragasztottam fogpiszkálót, létraként, és egy hengert, ami kartonból van (onnan van, hogy egyszer abba kaptunk plakátot, postai úton) a hengert kettévágtam, mert úgy nem csúszott le, és KÉSZ!:D Még a tetejére raktam kettő virágalátétet hogy ne bírjon kimászni.


U.I.: A hörcsögöm nagyon szereti a kis élőhelyét, imád fel-le járkálni az emeletről/re, majd lecsúszik. Jah és a hengert, meg a lépcsőt tixóval/celluxal rögzíttem.:)

2012. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!