Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta faágakat lehet...

Milyen fajta faágakat lehet betenni a hörcsög ketrecébe? és milyeneket ne? Van olyan ami mérgező a számukra?

Figyelt kérdés
azt olvastam hogy a hörcsögök ketrecébe lehet betenni faágakat hogy tudjon rajtuk mászni meg hogy tudja őket rágni. milyen fafajta van amilyet semmiképp nem szabad betenni nekik?
2012. jún. 5. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
a legjobb az alma de a szilva se rossz cseresznyeagat es meggyet ilyesmit ne jo meg a barack es a dio is
2012. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szoval cseresznyet ne
2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugy tudom alma a legjobb
2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en szerintem is alma
2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
barack dio alma szilva megyet es cseresznyet se bogyokat ja es frisset rakjal csereld minimum minden honapbban es telre is rakj el es nyaron meg minel zoldebb agakat rakj telen meg persze ijen nincs de szarazon is jo
2012. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hat nem tudom de ugy hallottam hogy bogyofeleket nem ebbe beletartozik a cseresznye es a meggy is
2012. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi ^^
2012. jún. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!