Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek ha a leendő hörcsög...

Mit tegyek ha a leendő hörcsögöm nem fog szeretni engem? Hogyan közeledjek hozzá úgy, hogy tudja, hogy barát vagyok nem ellenség?

Figyelt kérdés
félek hogy harapós lesz, meg hogy nem akar majd velem játszani meg, hogy nem fog szeretni :/ ti mit javasoltok?

2012. jún. 6. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért kell minden lánynak hörcsögöt tartania.. A hörcsög eleve egy visszahúzódó mindentől fosik típus, szóval egyáltalán nem lesz meglepő, ha barátságtalan lesz. És nem tudom, hogy lehet e egyáltalán őket szelidíteni.


Vegyél inkább degut. Sokkal aranyosabb, és a rágcsálók közül a legemberkedvelőbb állat. Szinte magától megszelídül. Imádja ha simogatják, és még be is pózol neked mint 1 kutya, felemeli a lábait, h könnyebben tudd simogatni. És az élet kora is kb kétszer akkora mint a hörcsögé.

2012. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
öhm... most nem azért... de honnan veszed hogy én lány vagyok? xD és hiába próbálsz lebeszélni nekem akkoris hörcsögöm lesz! De köszi a választ ... :D
2012. jún. 6. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:

A stílusodból ítélve, ha nem vagy lány, akkor egy meleg fiú vagy.


Egyébként még a korod is egyértelmű, 12-13-14.


Nem akartalak le beszélni... csak javaslatot tettem.

2012. jún. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D ... mi vagy te mentalista? Amúgy lány vagyok 13 éves ha ANNYIRA érdekel
2012. jún. 6. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Jahm, hobbi mentalista vagyok :)


Csak jó ember ismerő vagyok, ennyi az egész.


Szóval.. hogy válaszoljak is. Mindenképp a kajával próbálkozz. Próbáld meg a kezedből etetni. Először csak dugd be a ketrecbe, és hagyd, hogy magától közeledjen, magától vegye el a kaját. Később tedd a tenyeredbe, és hagyd, hogy belemásszon. Fokozatosan az érintésedhez kell szoktatnod. Kerül a hirtelen mozdulatokat :)

2012. jún. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D köszi majd próbálkozom
2012. jún. 6. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy hörcsög nagyon hamar megszelídül, nem kell semmilyen trükk, már ha enni adsz neki is hamar megjegyzi és máris szeretni fog. A lényeg, hogy egészen fiatalon vedd meg, olyan 4 hetes korába, akkor nagyon hamar meg fog szelídülni.

Nem csak az jelent sokat, hogy enni adsz neki, de az is nagyon fontos hogy mindig beszélj hozzá kedvesen, hangsúlyosan, garantáltan szeretni fog téged!

Nekem rengeteg hörcsögöm van most külön ketrecekben, és annyira szeretnek, hogy alig bírom lekaparni őket magamról őket! Még ha szólok nekik bizonyos hangsúllyal, azonnal odajönnek hozzám, tudják hogy nekik szólok! Minden nap beszélek hozzájuk, ez nagyon sokat jelent, tudják hogy hozzájuk beszélek!

2012. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
*_* köszi a választ :) és nagyon cukik lehetnek :DD
2012. jún. 6. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Állítólag az énekléstől megszelídülnek.Dúdolj majd neki valami szépet. (Ne heavy metált!)
2012. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
XD nem állt szándékomban heavy metált dúdolni a hörcsögnek XDDDDD
2012. jún. 7. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!