Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja ezt a (törpe)...

Miért csinálja ezt a (törpe) hörcsögöm?

Figyelt kérdés

1.ugrált a terrájába mivel mikor ez csinálja akkor kiakar jönni ezért kivettem és mikor leraktam az ágyamra egy idő után elaludt a párna mögött aztán felkeltettem és visszaraktam de nem ment aludni még egy 10 perc után sem és már megint kiakart jönni,ezt mért csinálta?


2.nektek mennyit szokott vakarózni a höritek ? és hogy néz ki egy beteg hörcsög?


2012. jún. 6. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Elfáradt, de mivel felkeltetted, így már nem volt kedve aludni ezért hát ki akart jönni újra. :)


2. Sokat vakaróznak a hörik, ez természetes dolog náluk, ilyenkor tisztálkodnak.

Egy beteg hörcsög étvágytalan, nem eszik, bágyadt, nem tisztálkodik, erőtlen, sokat alszik...észre lehet venni ha egy hörcsög beteg.

2012. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az enyém szerinted beteg? mivel 2 hörim van és a másik az egész nap alszik és este szinte egész végig fent van ,folyamatosan ,de amelyikről most írtam az meg például egy nap nappal felkel 2x és este meg ő nem folyamatosan van fent mert mikor ált-ban megnézem este akkor a házába van ezért gondolom hogy baja van de ezen kívül nem vettem észre mást csak azt hogy vakarózik de eszik meg mikor lerakom a földre rohangál, szerinted egészséges?jah meg mikor kijön a házából olyan kicsit kómás a feje xD és kicsi a szeme ez normális?
2012. jún. 6. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem beteg, minden rendben van vele. Nem törvényszerű, hogy mindegyik hörcsög egyformán viselkedjen. Lehet, hogy pont akkor játszik és akkor mozog többet, amikor nem is látod.

Természetes az is, hogy ha felkelnek akkor nehezen nyílik ki a szemük, hiszen álmosak.

2012. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 6. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!