Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörimnek hányszor...

Az aranyhörimnek hányszor lehet adni csokit egy héten?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért akarsz egyáltalán csokit adni neki?
2012. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

ha azt akarod, hogy feldobja a talpát, minden nap. Ha nem, akkor egyeltalán:) a kistestű állatok szervezetére nézve a csoki méreg. ide beletartoznak már a tacskó méretű kutyák.

nem olyan méreg, ami azonnal kinyírja, hanem csak egy jókorát nyisszant az együtt eltöltött időből.

Kényeztesd sárgarépával, az jobb neki:)

2012. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszer sem.
2012. jún. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és mondjuk cseresznyét?:D
2012. jún. 7. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Isten őrizz!

Inkább edd meg te!

Vagy egyetek mind a ketten répát!

Az étcsoki amúgy egészséges, de csak az embernek, a hörcsög szervezete nem tud vele mit kezdeni!

2012. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok

Az "Isten őrizz!" a csokira vonatkozott, cseresznyét azt adhatsz neki, de mag nélkül!

2012. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
okés. amúgy olvastam több helyen, hogy csokit nagyon pici mennyiségben lehet adni, a gyakoriságot nem tudom. egyszer adtam neki :$ de nincs semmi baja, szóval igazából magokat kap, almát, sárgarépát, meg ha nincs alma, akkor vizet. akkor most majd kap cseresznyét. amúgy egy höri le tudja dolgozni a "mérgeket"?
2012. jún. 7. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen mérgekre gondolsz.

Az egyik hörcsögöm akáclevéltől halt meg, az volt a kedvence. Utólag hallottam, hogy repülőgépes szúnyogirtás volt előző nap...

A cseresznyét is azért írtam mag nélkül, mert a magjában cián (vagy arzén, már nem is tudom) van!

2012. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
fuuujjj... nem olyan mérgekre gondoltam, mint mondjuk a cián. hanem ami mesterséges anyag. a hörcsögkajában is van, nem? vagy ha adok neki egy pici sajtot.
2012. jún. 7. 20:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Csokoládét egyáltalán nem szabad neki adni, viszont cseresznyét szívesen megeszegeti. Gyümölcsből viszonylag mindent szabad, citrusokon kívül.
2012. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!