Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti milyen márkájú pellet...

Ti milyen márkájú pellet almot használtok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Magyart. Mert olcsóbb, és támogatom a hazai gazdaságot.

Most Woody van.

2012. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nagyobb áruházakban, fűtéssel foglalkozó, esetleg barkácsboltokban idényben lehet kapni 10-15 kg-os zsákos pelletet, uolyan, mint az állatboltos, csak soooookkal olcsóbb, nekem a 15 kg-s volt 1000-1200 ft. Tudom, most sehol nem fogsz kapni, de ha már tudsz szerezni, egész évre be tudsz tárazni. Ja, ne legyen semmilyen vegyszerrel kezelve. És ha megtaláltad, ami nálatok beválik, maradj ugyanannál, mert egy másik fajta pl irritálhatja, tüsszögést okozhat. Mikor elvittem 1x a nyuszit az orvoshoz tüsszögéssel, első kérdése vollt, hogy váltottam-e almot
2012. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam pelletet de nem vált be.Most Kukoricacsuhé darát használok forgáccsal keverve és szuper!
2012. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is fakereskedéssel, aprítással foglalkozó telepről veszem. Hihetetlen, mennyivel olcsóbb, még a hipermarketekben kaphatóaktól is. És nálunk teljesen bevált.
2012. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy kérdéssel kezdek, de ilyenkor is lehet kapni fatelepen, vagy tüzépen fapelletet? Én Tescoban veszem télen, teljesen jó, de most nincs. Amúgy most állatkereskedésben vagyok kénytelen venni, 2000 Ft 10 liter, naggyon drága. " The Power of Nature CAT'S BEST Universal " a neve (ez van ráírva), nálunk csak ezt az egy félét lehet kapni. A boltban ajánlották még a kukoricacsuhé almot is, az egy picit olcsóbb, de nem mertem váltani, mert ez amúgy nagyon jó lenne, ha nem lenne ilyen drága.
2012. jún. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!